Kıbrıs sohbet sitesi binlerce kullanıcıyı sohbet odaları üzerinde buluşturarak bedava sohbet etme olanağı sunmaktadır.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Yeni YouTuber Kamerası - Sony RX100 Modifiye Edilmiş Versiyonu


Yeni YouTuber Kamerası

Yeni YouTuber Kamerası

Sony, RX100 ailesinin modifiye edilmiş versiyonu olan ve YouTuber kamerası olarak tanımlanan yeni modeli ZV-1 modelini duyurdu.

Video alanında çok iddialı bir marka olan Sony, bu kategorideki ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Uzun yıllardır satışta olan RX100 ailesinin modifiye edilmiş bir üyesi olan ZV-1 kompakt fotoğraf makinesi özellikle video fonksiyonları ile göz dolduran bir kamera olmuş.

Yeni YouTuber kamerası: Sony ZV-1

Özellikle YouTube için içerik ürütenlere yönelik bir ürün olan ZV-1, 1 inç büyüklüğünde CMOS bir sensör kullanıyor. Bu sensörün sunduğu çözünürlük ise 20.1 Megapiksel. 4K 60 fps video kayıt edebilen fotoğraf makinesinde bütünleşik ND filtreli ZEISS üretimi 27-70 mm f1.8-2.8 bir objektif bulunuyor.

RX100 ailesinin en büyük eksiği olan harici mikrofon bağlama yuvası bu modelde yer alıyor. Bu sayede Sony ZV-1’e harici mikrofon da bağlanabiliyor. Otomatik netleme özelliği bulunan kamera, çok hızlı bir şekilde netlik yapabiliyor. Ayrıca göz takibi ve nesne takibi de yapabilen kamera, görünüm olarak da RX100 modellerine fazlasıyla benziyor.

Ek olarak satın alınabilen özel bir mini tripodu da bulunan kamera, bu tripod sayesinde uzaktan kontrol edilebiliyor. Sony ZV-1’in Wi-Fi özelliği ile de uzaktan kullanılabildiğini belirtelim.

ABD fiyatı 799 dolar olarak açıklanan kameranın 11 Haziran’dan itibaren satışa sunulacağı duyuruldu. Türkiye pazarına da gelmesi beklenen kameranın ülkemizdeki fiyatının 8-9 bin TL civarında olacağını tahmin ediyoruz.Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!