Kıbrıs sohbet sitesi binlerce kullanıcıyı sohbet odaları üzerinde buluşturarak bedava sohbet etme olanağı sunmaktadır.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Chat Adabı - Sohbet Siteleri - Sohbet Odalari - Chat Siteleri


Sohbet Chat  Adabı

Sohbet Chat Sitelerinde Sohbet Etmenin Adabı

Sohbet Chat Sitelerinde Edep ve Adap


Sohbet Chat sitelerinde Her bir kişi kendi yaptıkları ve konuştukları her kelimeden her sözden kendileri mesuldür sohbette edep ve adap Gerçekten ne çok önemlidir.

İnsanlar kendi kişiliklerini ortaya koyuyorlar sonuçta belki de Real hayatta yapamadıkları veya söyleyemedikleri kişiliklerine ortaya koydukları yerdir.

Aslında sanal sohbet odaları uslublarına Çoğu kişi dikkat etmezken çoğu kişide yanlış anlaşılmamak adına veyahutta gerçek kimliklerini ortaya koyarak sohbet ederler.

Az önce de belirttiğim gibi sohbette edep ve adap Gerçekten de çok önemli yi ve kötü anılmak diye veya bilinmek diye bir şey var.

Şahsen ben kendi adıma konuşayım ben sohbet odalarında kendimi ön plana çıkartmak İstediğim zaman uslub ama çok dikkat ederim öyle de olmak zorunda.

Unutmayın ki sohbette konuştuğumuz kişiler ne kadar da klavye Ardında veya uzakta olurlarsa olsunlar bir çarpıya basınca iş bitiyor diye düşünmemek gerekiyor.


Kişilerin karakterleri


Her birey kendi kişiliklerini ortaya koymak için gerçek hayatta yapımadıkları her şeyi sanal ortamlarda yapmak istiyorlar.

Olumlu veya olumsuz konuşma uslupları var. Bu da konuşmaya başladığını zaman kullandığınız kelimeler size karşı tarafa olumlu veya olumsuz negatif veya pozitif olarak yansıtıyor ve hissettiriyor.

Bu yüzden sohbet odalarında edep adap Gerçekten de çok önemli.

Eğer kalıcılık istiyor iseniz kullandığınız her kelimeye dikkat etmelisiniz.

Uzun yıllar bu platformlara giren kişiler herkes birbirini tanıyor neredeyse %90 9’u birbirini tanıyor.

Kimisi iyi olarak bilinirken Kimisi de kişi gerçekten de yaramaz diye söylendiği zaman bir düşünün.

Eğer bir kişi yani Birkaç kişi bir kişi hakkında Yorum yapıyorsa olumsuz yönden biraz mesafeli olmakta yarar var çünkü İnsanlar kendilerini sanal hayatta gerçek olarak kendini ortaya koyuyorlar.

Az önce de söylediğim gibi gerçek hayatta yapamadıkları söyleyemedikleri her türlü hareketi ve kelimeleri sana sohbet odalarında ortaya koyuyorlar.Toplam 2 Yorumlar
NEFRED

Emeğinize sağlık

Flu

Sohbet adabı, nasıl sohbet edili, nasil chat yspilir guzel anlatilmis

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!