Kıbrıs sohbet sitesi binlerce kullanıcıyı sohbet odaları üzerinde buluşturarak bedava sohbet etme olanağı sunmaktadır.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kktc Uçuşları - Kıbrıs Uçuşları Nezaman Başlıyor - Havayolu Uçuşları


Kktc Ucuslari Ne Zaman Basliyor?

KKTC uçuşları ne zaman açılıyor? Yeni normalleşme adımları yurt dışı seferleri belirli ülkeleri kapsayacak şekilde başlatıldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelen açıklamada da 1 Temmuz’dan itibaren ülkeye girişlere izin verileceğini duyurdu. KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay yaptığı açıklamada, İstanbul ve Ankara’dan Kıbrıs’a iki charter uçuşları düzeneceğini söyledi. İşte, ayrıntılar…

KKTC’DEN ÜLKEYE GİRİŞLERE İZİN

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), 1 Temmuz’dan itibaren ülkeye girişlere alınan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında izin verecek.

Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Kudret Özersay, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Özersay, 1 Temmuz’dan itibaren KKTC vatandaşları ve dışındakilerin ülkeye gelebileceklerini, bunun için ülkelere göre üç kategori belirlendiğini söyledi.

A kategorisinde Türkiye, Malta, Bulgaristan, Norveç, Almanya, Avusturya, Finlandiya, Slovenyan, Macaristan, İsrail, Yunanistan, Danimarka ve Litvanya’nın bulunduğunu kaydeden Özersay, bu ülkelerden gelecek yolcuların uçuş öncesi son 72 saatte yapılmış ve sonucu negatif PCR testinin olması halinde ülkeye girebileceklerini belirtti.

En son haberler Cypruschat.net Sohbet, Chat, Mobil Sohbet sitesinde..Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!