Kıbrıs sohbet sitesi binlerce kullanıcıyı sohbet odaları üzerinde buluşturarak bedava sohbet etme olanağı sunmaktadır.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Gastrit Tedavisi - Gastrit İçin Faydali İcecek Tarifleri - Gastrit Sorunları


Gastrit İçin 5 Mucize İçecek Tarifi

Gastrit Tedavisi

Bir çok kişi mide rahatsizligi olan gastrit sorunu yasamaktadir.

Gunumuzde dogal bitkisel yontemlerle tedavi edilebilen veya en aza indirilen sorunlardan biridir gastrit.

Gastrit Sorunları

Gastrit, mide astarının mukus zarının iltihaplanmasıdır ve genellikle kelikobakter pilori adı verilen bir bakteriden kaynaklanır. Bu noktada gastriti tetikleyici gıdalardan ve içeceklerden uzak durmak gerekir. Gastrit tedavisi için harika çeşitli yiyecek ve içecekler vardır. Biz de sizin için gastrit ile mücadele edelen 5 içecek tarifini paylaştık… İşte gastriti en az seviyeye indiren 5 içecek tarifi…

Maydanoz suyu

Maydanoz Suyu


Maydanoz suyu vücudu temizlemeye yardımcı olur ve antioksidan görevi sağlar. Malzemeler: 1 demet maydanoz, yarım havuç, 1 bardak su.

Nasıl yapılır?

Maydanoz Suyu Tarifi


İlk önce maydanozu ve havuçları küçük küpler halinde doğrayın.Daha sonra, bunları bir blendere koyun ve su ekleyin. Son olarak, bileşenler tamamen karışana kadar blenderden geçirin.

Hindistan cevizli elma suyu

Hindistan Cevizli Elma Suyu


Bu meyve suyu sindirim sistemindeki serbest radikalleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Malzemeler: 1 elma, 1 bardak hindistan cevizi suyu.

Nasıl yapılır?

Hindistan Cevizli Elma Suyu Tarifi


İlk önce, elmayı dilimleyerek çekirdeklerini çıkarın.Daha sonra elma dilimlerini Hindistan cevizi suyuyla birlikte bir blendere koyun. Son olarak, malzemeleri tamamen karıştırın

Kereviz, ıspanak ve havuç suyu

Kereviz Ispanak Havuc Suyu


Bu besinlerin tümü sindirim sisteminin mukus zarını iyileştirir. Asit artışının önüne geçer ve mide tahrişini önler. Malzemeler: 6 havuç, 2 kereviz sapı, 3 ıspanak yaprağı.

Nasıl yapılır?

Kerevis Ispanak Havuc Suyu Tarifi


İlk önce sebzeleri bol su ile yıkayın.Sonra, havuç ve kerevizleri küp küp kesin. Daha sonra malzemeleri bir blenderde karıştırın.Son olarak, isterseniz içeceğinizi balla tatlandırın.

Papaya suyu

Papaya Suyu


Papaya, mide iltihabını azaltacak doğal maddeler içerir. Gastrite yardımcı olur. Malzemeler: Yarım az olgunlaşmış papaya ve 1 bardak su.

Nasıl yapılır?

Papaya Suyu Tarifi


İlk önce papayayı soyun ve dörde bölün. Ardından, su ile birlikte bir blendere yerleştirin. Daha sonra, karışım homojen olana kadar karıştırın.

Patates suyu

Patates Suyu


Patates suyu midedeki asidi azaltır ve mide iltihabını tedavi etmek için mükemmel bir içecektir. Malzemeler: 1 çiğ patates, 1 bardak su.

Nasıl yapılır?

Patates Suyu Tarifi


İlk olarak, patatesi yıkayın ve kabuğunu soyun. Ardından küp küp kesin ve suyla beraber blendere yerleştirin. Son olarak, bal ile karışımı tatlandırın.

Saglik ve afiyetle kalin..Toplam 1 Yorumlar
Nur Nur

Bitkisel şifa

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!