Kıbrıs sohbet sitesi binlerce kullanıcıyı sohbet odaları üzerinde buluşturarak bedava sohbet etme olanağı sunmaktadır.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

1500 TL Destek Başvuruları - Calisma Bakanligi - Sosyal Yardim


1500 TL Destek Başvuruları

1500 TL Destek Başvuruları

Çalışma Bakanlığı, ‘İstihdamın Sürekliliği ve İşletmelerin Devamlılığı İçin 1500 TL Ücret Desteğine’ başvuruların 20 Nisan itibariyle yapılabileceğini açıkladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 17 Nisan 2020 tarihinde uygulamaya konan Yerel İşgücü İstihdamının Desteklenmesi Tüzüğü kapsamında ücret desteği almaya hak sahibi olan çalışanların işverenlerinin, 14.03.2020 tarihinde Sosyal Sigortalar Dairesi ve İhtiyat Sandığı Dairesi’ne kayıtlı olan ve o tarihte aktif olarak işgücü piyasasında bulunan çalışanları ve eğer kapsamda iseler kendileri ile ilgili başvurularını, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İhtiyat Sandığı Dairesi ‘ www.ihtiyat.gov.ct.tr adresli resmi web sayfasında yer alan “1,500.- TL Destek Başvuru’’ kısmından, ONLINE olarak yapabileceğini bildirdi.

Bakanlık, işverenler tarafından yapılacak başvuruda, tüzük kapsamındaki çalışanlara ve işverenlere ödenecek 1500 TL, başvuruda belirtilen işyerindeki kayıtlı çalışanlar adına ve işverenin de kendisi adına bankaya yatırılacağını duyurdu.

Açıklamada: “1,500.- TL Destek Başvuru’ kısmı ihtiyat.gov.ct.tr web sayfasında 20 Nisan 2020 tarihinden itibaren aktif olacaktır. Başvurular , 20 Nisan 2020 tarihinden itibaren 21 gün boyunca portaldan İhtiyat Sandığı Dairesi’ne yapılabilecektir.” denildi.Toplam 2 Yorumlar
Alii

Yardim paralari en kisa surede ulassa ihtiyac sahiplerine

NEFRED

Emeğinize sağlık

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!